Forum www.margonemnieoficjalneforum.fora.pl Strona Główna www.margonemnieoficjalneforum.fora.pl
Nieoficjalne Forum MARGONEM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

30 lvl w jeden dzień?! nie możliwe..

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.margonemnieoficjalneforum.fora.pl Strona Główna -> Pierwsza pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Esko
Młody odwiedzacz
Młody odwiedzaczDołączył: 20 Mar 2010
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Poland :p

PostWysłany: Nie 14:23, 21 Mar 2010    Temat postu: 30 lvl w jeden dzień?! nie możliwe..

A JEDNAK

Mag :

Na początku gdy się zalogujesz idź na prawo od początkującego domku i zabijaj króliki do 3lvl. Zbieraj z nich mięso i sprzedaj Fani. Zarobione pieniądze wydaj na lepsze wyposażenie. Weź questy od NPC. Pozabijaj świerszcze zza domu początkujących. Wbij 4lvl i możesz spróbować szerszenie. Wbij 7lvl. Teraz idź do Starych Ruin i wbij 9lvl na Zjawach. Możesz teraz popróbować sił na Wilkach. W międzyczasie porób questy w Torneg i Ithan. Od 13lvl Wilki w Zniszczonym Opactwie/Starych Ruinach lub niedźwiedzie na Niedźwiedzim uskoku. Od 16 lvl powinniście poradzić sobie w podmokłej jaskini jest ona w zniszczonym opactwie w lewym górnym rogu mapki(Można też expic na nieumarłych ale tam jest bardzo dużo osób. Teraz spokojnie do 20lvl możesz tam wbijać.Po nabiciu 20lvl idziemy do Eder {Droga z miasta Ithan}.(Ithan,Dolina Yss,Orla Grań,Przełęcz Łotrzyków,Dolina Rozbójników,Mokradła,Fort Eder i nareszcie Eder {Droga z miasta Torneg}Torneg,Stare Ruiny,Orla Grań,Przełęcz Łotrzyków,Dolina Rozbójników,Mokradła,Fort Eder i Eder.Gdy już jesteśmy w Eder i mamy trochę kasy przy sobie możemy iść kupić sobie rękawice i buty na 20lvl u Anareta(Eder(30,3Cool)Oraz kupujemy jak najwięcej mixów u Etrefan Eder(15,57).Idziemy teraz w prawy górny róg mapki jest tam siedziba maga wchodzimy tam i idziemy najpierw na p1 potem p3.Są tam potworki z lvl 24-26. (Można iść tez na p2 ale tam jest mało potworków) (Jest tam elita 28lvl {Cerber}.I tam expimy do 25lvl.
Po nabiciu 25lvl idziemy do Werbin (Eder,Fort Eder,Mokradła,Dolina Rozbójników,Przełęcz Łotrzyków,Orla Grań,Dolina Yss,Ithan,Zniszczone Opactwo,Uroczysko,Wichrowe Szczyty,Przełęcz Dwóch Koron,Skalista Wyżyna,Brama Północy,Werbin).
Teraz idziemy do Rozalii (44,15) rozmawiamy z nią:


a)Kim Jesteś?

b)Mówią, że w legendach jest zawsze ziarno prawdy. Opowiesz mi jakąś?

c)A masz jakąś legendę o początku świata?

d)Fascynujące! Słyszałem, że Chaos to przeogromna siła. Naprawdę elementy potrafiły go zwalczyć?

e)Rozmawiałem z niektórymi magami, którzy twierdzili, że niedawna Wojna
Magów, która nawiedziła tą krainę spowodowała w świecie wiele
zamieszania i wpłynęła bardzo dziwnie szczególnie na magiczne istoty.

f)To bardzo ciekawa i przerażająco prawdziwa legenda. Dziękuję za jej opowiedzenie.


Potem idziemy do Linarda Dolina Yss(7,80).Rozmawiamy z nim:

a)Dowiedziałem się, że możesz coś wiedzieć o czterech elementach.

b) I co, udało ci się coś takiego zrobić?

c)Hmmm, a jak potężny byłby oręż wzmocniony tymi kryształami?

d)W porządku, zgadzam się. Opowiedz mi o tym.

e)Już wiem wszystko. Idę.

Gdy już skończymy z nim rozmawiać idziemy:


3.Opuszczona Grota-Dolina Yss (9,37)a)Żywioł Ziemi-Opuszczona Grota poziom 2 (11,9)(Zatrzymujemy kryształ i idziemy dalej)4.Przełęcz Dwóch Koron

a)Żywioł Powietrza(45,2Cool(Zatrzymujemy kryształ i idziemy dalej)

5.Dolina Yssa)Żywioł Wody (43,20) (Zatrzymujemy kryształ i idziemy dalej)6.Piekielna Grota sala wejściowa-Przełęcz Dwóch Koron (65,41)a)Żywioł Ognia-Piekielna Sala Ognia (31,25)7.Wracamy do Linarda.
a)Oddajemy kryształy


b)Lecimy po:
*Paladyn,Wojownik-Miecz półtoraroczny (15lvl)
*Mag-Różdżka Ognia (15lvl)
*Tancerz ostrzy-Korbacz (19lvl)
*Tropiciel,Łowca-Długi Łuk (15lvl)


8. Wracamy do Linarda

a)Oddajemy broń

9.Nagroda: Broń Żywiołów 8.7 k expa.Gdy już wykonamy questa zakładamy broń i idziemy do Karka-han.
Idziemy w górę jest tam przejście do Prastarej Puszczy idziemy tam potem idziemy na sama górę i w lewo, jest tam Tygrysia granica.Są tam Zulusy i Mulusy możemy tez iść do Osady Zulusów jest ona na samym dole Tygrysiej Granicy na nich expimy do 30lvl.

Wojownik:
Na początku wyjdź z namiotu i zabijaj króliczki do 3lvl. Mięso z nich sprzedaj. Gdy uzbierasz dość pieniędzy kup sobie lepsze wyposażenie i idź do Groty Pająków. Wbij tam 7 lvl i wykonaj wszystkie misje. Gdzie możesz je dostać to powie Ci Zenek. Później idź do Starych Ruin i wbij 12 lvl na zjawach. Później wilki i niedźwiedzie Od 16 lvl powinniście poradzić sobie w podmokłej jaskini jest ona w zniszczonym opactwie w lewym górnym rogu mapki(Można też expic na nieumarłych ale tam jest bardzo dużo osób. Teraz spokojnie do 22lvl możesz tam wbijać.Po nabiciu 22lvl idziemy do Eder {Droga z miasta Ithan}.(Ithan,Dolina Yss,Orla Grań,Przełęcz Łotrzyków,Dolina Rozbójników,Mokradła,Fort Eder i nareszcie Eder {Droga z miasta Torneg}Torneg,Stare Ruiny,Orla Grań,Przełęcz Łotrzyków,Dolina Rozbójników,Mokradła,Fort Eder i Eder.Gdy już jesteśmy w Eder i mamy trochę kasy przy sobie możemy iść kupić sobie rękawice i buty na 20lvl u Anareta(Eder(30,3Cool)Oraz kupujemy jak najwięcej mixów u Etrefan Eder(15,57).Idziemy teraz w prawy górny róg mapki jest tam siedziba maga wchodzimy tam i idziemy najpierw na p1 potem p3.Są tam potworki z lvl 24-26. (Można iść tez na p2 ale tam jest mało potworków) (Jest tam elita 28lvl {Cerber}.I tam expimy do 25lvl.
Tak samo jak u Maga.


Gdy już wykonamy questa zakładamy broń i idziemy do Karka-han.
Idziemy w górę jest tam przejście do Prastarej Puszczy idziemy tam potem idziemy na sama górę i w lewo, jest tam Tygrysia granica.Są tam Zulusy i Mulusy możemy tez iść do Osady Zulusów jest ona na samym dole Tygrysiej Granicy na nich expimy do 30lvl.

Paladyn:Wyjdź z namiotu Gromila i popędź na króliki. Wbij na nich 3 lvl i zdobyte z nich mięso sprzedaj. Kup lepsze wyposażenie i spróbuj zabić lisy i szerszenie. Wbij 6-7 lvl i idź do Groty na północ od namiotu. Spotkasz tam Gaunty i Pełzacze. Wbij na nich 10 lvl . Teraz możesz już wyjść z Świętego Zagajnika. Idź do Zniszczonego Opactwa do Groty na południowym - wschodzie. Tam wbij do 13 lvl. Kup lepsze wyposażenie u Unila na wchód od Ithan. Teraz idź na Wilki oraz Niedźwiedzie (Niedźwiedzi Uskok, Stare Ruiny) Wbij 16 lvl. Od 16 lvl powinniście poradzić sobie w podmokłej jaskini jest ona w zniszczonym opactwie w lewym górnym rogu mapki(Można też expic na nieumarłych ale tam jest bardzo dużo osób. Teraz spokojnie do 20lvl możesz tam wbijać.Po nabiciu 20lvl idziemy do Eder {Droga z miasta Ithan}.(Ithan,Dolina Yss,Orla Grań,Przełęcz Łotrzyków,Dolina Rozbójników,Mokradła,Fort Eder i nareszcie Eder {Droga z miasta Torneg}Torneg,Stare Ruiny,Orla Grań,Przełęcz Łotrzyków,Dolina Rozbójników,Mokradła,Fort Eder i Eder.Gdy już jesteśmy w Eder i mamy trochę kasy przy sobie możemy iść kupić sobie rękawice i buty na 20lvl u Anareta(Eder(30,3Cool)Oraz kupujemy jak najwięcej mixów u Etrefan Eder(15,57).Idziemy teraz w prawy górny róg mapki jest tam siedziba maga wchodzimy tam i idziemy najpierw na p1 potem p3.Są tam potworki z lvl 24-26. (Można iść tez na p2 ale tam jest mało potworków) (Jest tam elita 28lvl {Cerber}.I tam expimy do 25lvl.

Tak samo jak u Maga.Gdy już wykonamy questa zakładamy broń i idziemy do Karka-han.
Idziemy w górę jest tam przejście do Prastarej Puszczy idziemy tam potem idziemy na sama górę i w lewo, jest tam Tygrysia granica.Są tam Zulusy i Mulusy możemy tez iść do Osady Zulusów jest ona na samym dole Tygrysiej Granicy na nich expimy do 30lvl.


Tropiciel:Wyjdź z domu i na króliczkach wbij 3 lvl. Mięso zbieraj, później je sprzedasz. Stary Gregor może cię uleczyć. Idź do Emti na południe i sprzedaj mięso. Kup lepsze wyposażenie. Teraz idź wbij 6 lvl na Szerszeniach. Udaj się do Groty na prawo od domku gdzie byłeś na początku. Tam wbij 12-13 lvl . Udaj się teraz do Starych Ruin i na Wilkach wbij 15 lvl. Udaj się do groty w Zniszczonym Opactwie na południowym wschodzie.Od 16 lvl powinniście poradzić sobie w podmokłej jaskini jest ona w zniszczonym opactwie w lewym górnym rogu mapki(Można też expic na nieumarłych ale tam jest bardzo dużo osób. Teraz spokojnie do 20lvl możesz tam wbijać.Po nabiciu 20lvl idziemy do Eder.Przed wyjściem z Ithan kup sobie bardzo dużo strzał {Droga z miasta Ithan}.(Ithan,Dolina Yss,Orla Grań,Przełęcz Łotrzyków,Dolina Rozbójników,Mokradła,Fort Eder i nareszcie Eder {Droga z miasta Torneg}Torneg,Stare Ruiny,Orla Grań,Przełęcz Łotrzyków,Dolina Rozbójników,Mokradła,Fort Eder i Eder.Gdy już jesteśmy w Eder i mamy trochę kasy przy sobie możemy iść kupić sobie rękawice i buty na 20lvl u Anareta(Eder(30,3Cool)Oraz kupujemy jak najwięcej mixów u Etrefan Eder(15,57).Idziemy teraz w prawy górny róg mapki jest tam siedziba maga wchodzimy tam i idziemy najpierw na p1 potem p3.Są tam potworki z lvl 24-26. (Można iść tez na p2 ale tam jest mało potworków) (Jest tam elita 28lvl {Cerber}.I tam expimy do 25lvl.
Tak samo jak u Maga.Gdy już wykonamy questa zakładamy broń i idziemy do Karka-han.
Idziemy w górę jest tam przejście do Prastarej Puszczy idziemy tam potem idziemy na sama górę i w lewo, jest tam Tygrysia granica.Są tam Zulusy i Mulusy możemy tez iść do Osady Zulusów jest ona na samym dole Tygrysiej Granicy na nich expimy do 30lvl.Łowca:
Wyjdź z namiotu i idź do góry na zające. Wbij na nich 3 lvl, a mięso sprzedaj u Erestora. Znajdziesz go na lewo od namiotu. Później idź na Szerszenie/Pająki/Świerszcze i wbij na nich 6 lvl potem idź do Lisiej nory. Potem idź do Zniszczonego Opactwa na południowy-wschód do Groty i Wbij tam 13 lvl . Na wilkach i niedźwiedziach też spróbuj. Od 16 lvl powinniście poradzić sobie w podmokłej jaskini jest ona w zniszczonym opactwie w lewym górnym rogu mapki(Można też expic na nieumarłych ale tam jest bardzo dużo osób. Teraz spokojnie do 20lvl możesz tam wbijać.Po nabiciu 20lvl idziemy do Eder. Przed wyjściem z Ithan kup sobie dużo strzał{Droga z miasta Ithan}.(Ithan,Dolina Yss,Orla Grań,Przełęcz Łotrzyków,Dolina Rozbójników,Mokradła,Fort Eder i nareszcie Eder {Droga z miasta Torneg}Torneg,Stare Ruiny,Orla Grań,Przełęcz Łotrzyków,Dolina Rozbójników,Mokradła,Fort Eder i Eder.Gdy już jesteśmy w Eder i mamy trochę kasy przy sobie możemy iść kupić sobie rękawice i buty na 20lvl u Anareta(Eder(30,3Cool)Oraz kupujemy jak najwięcej mixów u Etrefan Eder(15,57).Idziemy teraz w prawy górny róg mapki jest tam siedziba maga wchodzimy tam i idziemy najpierw na p1 potem p3.Są tam potworki z lvl 24-26. (Można iść tez na p2 ale tam jest mało potworków) (Jest tam elita 28lvl {Cerber}.I tam expimy do 25lvl.

Tak samo jak u Maga.Gdy już wykonamy questa zakładamy broń i idziemy do Karka-han.
Idziemy w górę jest tam przejście do Prastarej Puszczy idziemy tam potem idziemy na sama górę i w lewo, jest tam Tygrysia granica.Są tam Zulusy i Mulusy możemy tez iść do Osady Zulusów jest ona na samym dole Tygrysiej Granicy na nich expimy do 30lvl.Tancerz Ostrzy:Wyjdź z domku i wbij na królikach 3 lvl. Mięso sprzedaj u Gunariego. Kup lepsze wyposażenie. Wbij 5 lvl na Szerszeniach, a później odwiedź Ukrytą Pieczarę na północ. Wbij tam 13 lvl . Kup lepsze wyposażenie w Ithan u Unila. Od 16 lvl powinniście poradzić sobie w podmokłej jaskini jest ona w zniszczonym opactwie w lewym górnym rogu mapki(Można też expic na nieumarłych ale tam jest bardzo dużo osób. Teraz spokojnie do 20lvl możesz tam wbijać.Po nabiciu 20lvl idziemy do Eder {Droga z miasta Ithan}.(Ithan,Dolina Yss,Orla Grań,Przełęcz Łotrzyków,Dolina Rozbójników,Mokradła,Fort Eder i nareszcie Eder {Droga z miasta Torneg}Torneg,Stare Ruiny,Orla Grań,Przełęcz Łotrzyków,Dolina Rozbójników,Mokradła,Fort Eder i Eder.Gdy już jesteśmy w Eder i mamy trochę kasy przy sobie możemy iść kupić sobie rękawice i buty na 20lvl u Anareta(Eder(30,3Cool)Oraz kupujemy jak najwięcej mixów u Etrefan Eder(15,57).Idziemy teraz w prawy górny róg mapki jest tam siedziba maga wchodzimy tam i idziemy najpierw na p1 potem p3.Są tam potworki z lvl 24-26. (Można iść tez na p2 ale tam jest mało potworków) (Jest tam elita 28lvl {Cerber}.I tam expimy do 25lvl.
Tak samo jak u Maga.


Gdy już wykonamy questa zakładamy broń i idziemy do Karka-han.
Idziemy w górę jest tam przejście do Prastarej Puszczy idziemy tam potem idziemy na sama górę i w lewo, jest tam Tygrysia granica.Są tam Zulusy i Mulusy możemy tez iść do Osady Zulusów jest ona na samym dole Tygrysiej Granicy na nich expimy do 30lvl.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krafo
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATORDołączył: 20 Mar 2010
Posty: 67
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/7

PostWysłany: Nie 14:31, 21 Mar 2010    Temat postu:

super wszystko tylko raczej w 1 dzień tego nie zrobimy:/

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Esko
Młody odwiedzacz
Młody odwiedzaczDołączył: 20 Mar 2010
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Poland :p

PostWysłany: Nie 18:02, 21 Mar 2010    Temat postu:

jak ktoś jest zaawansowanym graczem to tak! ::PPP

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Viciok
Młody odwiedzacz
Młody odwiedzaczDołączył: 21 Mar 2010
Posty: 16
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/7

PostWysłany: Pon 23:16, 22 Mar 2010    Temat postu:

możliwe możliwe jak ktos dup*e 24h

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krafo
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATORDołączył: 20 Mar 2010
Posty: 67
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/7

PostWysłany: Wto 15:49, 23 Mar 2010    Temat postu:

aha xD

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.margonemnieoficjalneforum.fora.pl Strona Główna -> Pierwsza pomoc Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin